Sprzątanie niedawno zakupionego używanego mieszkania

Sprzątanie mieszkania - Warszawa

Udało ci się zakupić używane mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie? To świetna wiadomość! Jednak często okazuje się, że zanim przeprowadzimy się do swojego „M”, musimy przygotować je do tego. W zależności od stanu lokalu konieczne może być wykonanie jego kompleksowego remontu albo tylko kosmetycznych prac. Również niezbędne będzie wysprzątanie lokalu, aby był czysty i bezpieczny. 

Nowe mieszkanie – czas na porządki  

Czasami kupujący ma szczęście i może odebrać mieszkanie od razu gotowe do przeprowadzki – wysprzątane na błysk. Jednak zdarza się też i tak, że mieszkanie wymaga dodatkowych prac, aby można było z niego korzystać. Konieczne może być między innymi:  

  • wyniesienie zbędnych mebli i innych przedmiotów,  
  • umycie ścian i podłóg,  
  • dokładne wyczyszczenie kuchni i łazienki,  
  • umycie okien i drzwi.  

Oczywiście, tym wszystkim możemy zająć się samodzielnie, ale nie każdy z nas ma na to wszystko czas. W związku z tym dobrym wyborem będzie firma oferująca sprzątanie mieszkań – Warszawa ma wiele takich firm, ale skorzystamy z nich również w innych miastach. 

Mieszkanie gotowe do przeprowadzki! 

Gdy nie mamy wystarczająco dużo czasu na sprzątanie mieszkania przed przeprowadzką lub po prostu prac jest tak dużo, możemy skorzystać z usług firm zajmujących się świadczeniem usług utrzymania czystości. Taką pomoc oferujemy również w Miotle Czarownicy – nasza specjalność to sprzątanie oraz pomoc domowa – Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar naszego działania.  

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu wszystkich niezbędnych prac przed przeprowadzką. Działamy bardzo dokładnie, korzystamy z wysokiej klasy środków czystości, zajmujemy się też takimi usługami jak pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych. Wobec tego wykonamy wszystkie prace, które są potrzebne w niedawno kupionym mieszkaniu. Zapraszamy! 

Pytania i odpowiedzi

Czy przed przeprowadzką warto posprzątać nowe mieszkanie?

Zdecydowanie tak. Posprzątanie nowego mieszkania przed przeprowadzką może pomóc Ci lepiej zaadaptować się do nowego otoczenia i poczuć się swobodniej w nowym domu. Może też pomóc Ci lepiej zorganizować przestrzeń i ułatwić rozpakowywanie rzeczy. Jeśli nowe mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, sprzątając je przed przeprowadzką możesz ustalić, co jest potrzebne, a co może być zbędne. 

Poprzedni Post
Następny Post