Pomoc domowa w Warszawie

Pomoc domowa w WarszawieMiotła Czarownicy to nie tylko usługi sprzątania, ale również profesjonalna pomoc domowa specjalnie dla Państwa! Nasi pracownicy zadbają kompleksowo o dom oraz o wygodę jego mieszkańców. Obsługę kierujemy w szczególności do osób starszych, które wymagają pomocy przy codziennych sprawunkach – robieniu zakupów, sprzątaniu, wyprowadzaniu zwierząt.

W ramach pomocy domowej świadczymy usługi takie jak:

  • pomoc przy robieniu zakupów – także dla osób starszych
  • robienie zakupów dla klientów przed powrotem z wyjazdu służbowego, urlopu
  • spacery z psami
  • karmienie zwierząt podczas nieobecności właścicieli w domu
  • opieka nad domem przy nieobecności właściciela
  • okazjonalne usługi opieki nad dziećmi

Zawsze indywidualnie podchodzimy do zleconych nam prac i dobieramy ich zakres do życzeń klientów. Możemy zarówno pracować według ustalonego harmonogramu, w określonych dniach i godzinach, także codziennie, jak i przyjmujemy jednorazowe zlecenia wtedy, gdy nie chcą Państwo angażować pomocy domowej na dłużej. Gwarantujemy zawsze zachęcające ceny usług oraz pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wyróżniają się wysoką kulturą osobistą.

Gdy potrzebna jest profesjonalna pomoc domowa, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą sprzątania domów i mieszkań oraz pomocy w porządkach po remotnach w Warszawie, a także sprzątania w biurach.

Znajdź nas na Facebooku:

Inne usługi: