Pomoc domowa w Warszawie

Pomoc domowa w Warszawie

Miotła Czarownicy to nie tylko usługi sprzątania, ale również profesjonalna pomoc domowa specjalnie dla Państwa! Nasi pracownicy zadbają kompleksowo o dom oraz o wygodę jego mieszkańców. Usługę kierujemy w szczególności do osób starszych, które wymagają pomocy przy codziennych sprawunkach – robieniu zakupów, sprzątaniu, wyprowadzaniu zwierząt.  

W ramach pomocy domowej świadczymy usługi takie jak: 

  • pomoc przy robieniu zakupów – także dla osób starszych; 
  • robienie zakupów dla klientów przed powrotem z wyjazdu służbowego, urlopu; 
  • spacery z psami; 
  • karmienie zwierząt podczas nieobecności właścicieli w domu; 
  • opieka nad domem przy nieobecności właściciela; 
  • okazjonalne usługi opieki nad dziećmi. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Zawsze indywidualnie podchodzimy do zleconych nam prac i dobieramy ich zakres do życzeń klientów. Możemy zarówno pracować według ustalonego harmonogramu, w określonych dniach i godzinach, także codziennie, jak i przyjmujemy jednorazowe zlecenia wtedy, gdy nie chcą Państwo angażować pomocy domowej na dłużej. Gwarantujemy zawsze zachęcające ceny usług oraz pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Gdy potrzebna jest profesjonalna pomoc domowa, jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą sprzątania domów i mieszkań oraz pomocy w porządkach po remotnach w Warszawie, a także sprzątania w biurach.  

Znajdź nas na Facebooku: 

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo jest usługa pomocy domowej?

Usługę pomocy domowej kierujemy w szczególności do osób starszych, które wymagają pomocy przy codziennych sprawunkach – robieniu zakupów, sprzątaniu, wyprowadzaniu zwierząt. Natomiast skorzystają z niej również osoby, które nie mają czasu na wykonywanie obowiązków domowych.

Jakie usługi wchodzą w zakres pomocy domowej?

W ramach pomocy domowej robimy zakupy osobom starszym oraz klientom, którzy wracają z wyjazdu służbowego lub z urlopu. Ponadto wyprowadzamy zwierzęta domowe, karmimy je i opiekujemy się nimi pod nieobecność właścicieli. Okazjonalnie świadczymy usługi opieki nad dziećmi.

Dlaczego warto skorzystać z Waszych usług?

Gwarantujemy zawsze korzystne ceny usług oraz pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Gdy potrzebna jest profesjonalna pomoc domowa, jesteśmy do Państwa dyspozycji! 

Czy oferujecie usługę sprzątania?

Tak. Sprzątamy domy, mieszkania i biura na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się m.in. sprzątaniem przed remontami i imprezami, a także po ich zakończeniu. Czyścimy pomieszczenia po zalaniach, również po wybiciu szamba.

Inne usługi: