Sprzątanie domów i mieszkań po awariach

Firma sprzątająca oferuje pomoc w usuwaniu skutków awarii w domachZepsuta pralka, z której wycieka woda, zatkana rura kanalizacyjna, problemy z odpływem w toalecie – to wszystko problemy, które niosą za sobą poważne konsekwencje, jeśli chodzi o stan pomieszczeń. W przypadku typowych domowych awarii nie wystarczy zwykłe sprzątanie. Warto wówczas sięgnąć po wsparcie profesjonalnej firmy sprzątającej.

Zalania, awarie instalacji – jakie problemy towarzyszą takim sytuacjom?

Gdy łazienkę, kuchnię lub inne pomieszczenia w domu zaleje woda lub nieczystości, w pierwszej kolejności konieczne jest dokładne wyczyszczenie podłogi. W innym przypadku wilgoć może dostać się pod panele podłogowe i trwale je uszkodzić, a w skrajnych przypadkach może dojść do zalania mieszkania znajdującego się poniżej.

Usunięcie nadmiaru wody to dopiero początek. Jeśli doszło do awarii kanalizacji, trzeba także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i dokładnie zdezynfekować zalane powierzchnie. Z tym zadaniem trudno jest poradzić sobie samodzielnie – najlepiej skorzystać wówczas z usług firmy, która oferuje sprzątanie domów i mieszkań po awariach.

Usługi, które wykonujemy w ramach sprzątania po awariach

Usunięcie szkód po zalaniu lub innej awarii musi odbyć się jak najszybciej, by nie doszło do poważnych zniszczeń. Jesteśmy zawsze gotowi, by dotrzeć do Ciebie w jak najkrótszym czasie i przystąpić do pracy. Będąc na miejscu, oceniamy stan pomieszczeń i decydujemy, jakie prace muszą zostać wykonane.

W ramach sprzątania po awariach możemy wykonać:

  • Usuwanie nadmiaru wody z podłogi
  • Mycie zalanych podłóg, mebli, sprzętów
  • Usunięcie i utylizację zniszczonych w wyniku awarii przedmiotów
  • Sprzątanie profesjonalnymi środkami czystości, które pomogą pozbyć się nieprzyjemnego zapachu
  • Dezynfekcję pomieszczeń

Nasza firma oferuje także drobne usługi remontowe. Polecamy Państwu skorzystanie z naszej pomocy, gdy zniszczenia w domu są znaczne i konieczne jest na przykład zerwanie paneli lub tapet i położenie nowych.

Inne usługi: