Sprzątanie po remoncie w Warszawie i okolicy

paleta kolorów farb

Twój dom wymaga dokładnego wyczyszczenia po remoncie? A może potrzebujesz pomocy ekspertów w organizacji prac lub do ich wykonania? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Miotła Czarownicy! Naszym klientom oferujemy pomoc w organizacji prac remontowych, a także sprzątanie po remoncie w Warszawie i dla okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim.  

W ofercie znajdują się takie usługi jak: 

  • drobne prace remontowe; 
  • mycie ścian przed malowaniem; 
  • kompleksowa organizacja prac, w tym między innymi zabezpieczenie i pakowanie rzeczy, kontrola nad postępami, rozpakowywanie i układanie rzeczy po zakończeniu remontu; 
  • sprzątanie po remoncie. 

Zabezpieczenie pomieszczeń 

Dla naszych klientów wykonujemy różne prace: pomalowanie ścian czy też ułożenie paneli to dla nas żaden problem. Przed przystąpieniem do nich zadbamy o to, aby przestrzeń była odpowiednio zabezpieczona, a wyposażenie, podłogi, ściany i sufity nie zostały pobrudzone. Możemy także pomóc w zabezpieczeniu mienia ruchomego.  

Sprzątanie po remoncie 

Gwarantujemy pełną obsługę również po zakończeniu prac. U nas sprzątanie po remoncie odbywa się zawsze kompleksowo – posiadamy nowoczesne urządzenia i specjalistyczną chemię, dzięki której jesteśmy w stanie skutecznie usunąć nawet trudne zabrudzenia. Pył po gipsowaniu, ślady farby, pozostałości materiałów budowlanych czy też zanieczyszczone kafelki – szybko doprowadzimy je do porządku, a twój dom będzie lśnił czystością. Nie musisz zajmować się tym wszystkim, bo my zrobimy to za ciebie i to w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Miotła Czarownicy – drobne prace remontowe i sprzątanie po remoncie Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi!  

Czytaj więcej: 

Zobacz także: 

Znajdź nas na Facebooku: 

Pytania i odpowiedzi

Jakie prace mieszczą się w usłudze sprzątania po remoncie?

W ramach usługi sprzątania po remoncie wykonujemy drobne prace remontowe, myjemy ściany przed malowaniem, zabezpieczamy i pakujemy rzeczy, a po zakończeniu prac – rozpakowujemy je i układamy na miejsce. Dodatkowo kontrolujemy postęp prac. 

Jak wygląda sprzątanie po remoncie?

U nas sprzątanie po remoncie odbywa się zawsze kompleksowo – posiadamy nowoczesne urządzenia i specjalistyczną chemię, dzięki której jesteśmy w stanie skutecznie usunąć pył po gipsowaniu, ślady farby, pozostałości materiałów budowlanych czy też zanieczyszczone kafelki, a nawet trudne zabrudzenia.

Czy zabezpieczacie pomieszczenia przed remontem?

Tak. Przed przystąpieniem do prac remontowych zadbamy o to, aby przestrzeń była odpowiednio zabezpieczona, a wyposażenie, podłogi, ściany i sufity nie zostały pobrudzone. Możemy także pomóc w zabezpieczeniu mienia ruchomego.

Inne usługi: