Sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie

Porządkowanie mieszkań i domówFirma Miotła Czarownicy oferuje usługi utrzymania czystości. Nasza specjalność to sprzątanie domów i sprzątanie mieszkań w Warszawie – jeżeli potrzebujesz pomocnej dłoni, jesteśmy wtedy zawsze do dyspozycji!

Prowadzimy obsługę doraźną – wtedy, gdy jesteśmy potrzebni, wystarczy tylko do nas zadzwonić, a my pojawimy się w wyznaczonej godzinie, a także można u nas zamówić regularne wizyty w określonych terminach.

Zakres usług włącza prace takie jak:

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów
  • porządkowanie w szafkach i szafach
  • mycie okien
  • prasowanie
  • gotowanie
  • i inne na zamówienie

Swoje usługi świadczymy przede wszystkim dla klientów w Warszawie, a także dla okolicznych miejscowości. Staramy się dojeżdżać na miejsce terminowo, dlatego wybierając naszą obsługę, nie musisz obawiać się, że prace się opóźnią. Kładziemy nacisk na jakość prowadzonych usług i ich indywidualne dopasowanie do potrzeb klientów. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę czyszczenia ECO z użyciem ekologicznych środków czystości. Masz pewność, że twój dom czy mieszkanie będą lśniły czystością zgodnie z twoimi wymaganiami!

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, nie czekaj już dłużej. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły zakresu prac i dogodny dla ciebie termin ich wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny – zachęcamy do sprawdzenia cennika zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo oferujemy także usługi pomocy domowej, pomożemy w porządkach po remontach oraz sprzątaniu firm i biur

Miotła Czarownicy – profesjonalne sprzątanie domów i sprzątanie mieszkań Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Znajdź nas na Facebooku:

Inne usługi: