Sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie

Porządkowanie mieszkań i domów

Firma Miotła Czarownicy oferuje usługi utrzymania czystości. Nasza specjalność to sprzątanie domów i mieszkań w Warszawie – jeżeli potrzebujesz pomocnej dłoni, jesteśmy zawsze do dyspozycji! Prowadzimy obsługę doraźną – wtedy, gdy jesteśmy potrzebni, wystarczy tylko do nas zadzwonić, a my pojawimy się o wyznaczonej godzinie, a także można u nas zamówić regularne wizyty w określonych terminach.  

Zakres usług obejmuje prace takie jak: 

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań i domów, 
  • porządkowanie w szafkach i szafach, 
  • mycie okien, 
  • prasowanie, 
  • gotowanie, 
  • i inne na zamówienie. 

Gdzie działamy? 

Swoje usługi świadczymy przede wszystkim dla klientów w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Staramy się dojeżdżać na miejsce terminowo, dlatego wybierając naszą obsługę, nie musisz obawiać się, że prace się opóźnią. Kładziemy nacisk na jakość prowadzonych usług i ich indywidualne dopasowanie do potrzeb klientów.  

Sprzątanie Eco 

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę czyszczenia ECO z użyciem ekologicznych środków czystości. Masz pewność, że twój dom czy mieszkanie będą lśniły czystością zgodnie z twoimi wymaganiami! Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, nie czekaj już dłużej. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły zakresu prac i dogodny dla ciebie termin ich wykonania. Gwarantujemy atrakcyjne ceny – zachęcamy do sprawdzenia cennika zamieszczonego na naszej stronie internetowej.  

Dodatkowo oferujemy także usługi pomocy domowej, pomożemy w porządkach po remontach oraz sprzątaniu firm i biur Miotła Czarownicy – profesjonalne sprzątanie domów i sprzątanie mieszkań Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!  

Znajdź nas na Facebooku: 

Pytania i odpowiedzi

Co obejmuje usługa sprzątania domów i mieszkań?

W ramach usługi sprzątania domów i mieszkań w Warszawie i okolicach oferujemy mycie okien, prasowanie, gotowanie, porządkowanie w szafkach i szafach oraz inne prace na zamówienie.

Jak wygląda sprzątanie eko?

Eko sprzątanie polega na czyszczeniu pomieszczeń z użyciem ekologicznych środków czystości takich jak ocet, soda oczyszczona i cytryna. Taka metoda sprzątania jest polecana zwłaszcza alergikom i rodzinom z małymi dziećmi. 

Czy usługi sprzątania realizujecie wyłącznie na terenie Warszawy?

Nie. Swoje usługi świadczymy dla klientów w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Staramy się dojeżdżać na miejsce terminowo, dlatego wybierając naszą obsługę, nie musisz obawiać się, że prace się opóźnią. 

Inne usługi: