Sprzątanie przed imprezą lub po imprezie

Impreza w domu wymaga przeprowadzenia gruntownych porządków

Urządzasz duże przyjęcie w domu lub we własnym ogrodzie, termin imprezy zbliża się nieuchronnie, a Ciebie czekają jeszcze generalne porządki? Chętnie Ci w tym pomożemy. Posprzątamy dom lub mieszkanie w wybranym przez Ciebie zakresie, tak aby Twoi goście czuli się komfortowo w czystym, zadbanym wnętrzu. A może impreza już za Tobą, a goście pozostawili po sobie nieporządek? Powierz sprzątanie nam i skup się na odpoczynku. Doprowadzimy pokój, kuchnię i łazienkę do idealnego stanu nawet w przypadku, gdy zabrudzenia są bardzo widoczne. 

Jakie usługi może obejmować sprzątanie przed imprezą lub po imprezie? 

Przygotowanie domu na wizytę gości: 

  • odkurzanie i mycie podłóg, 
  • wycieranie kurzu z mebli, 
  • mycie armatury łazienkowej i kuchennej, 
  • ustawienie mebli w pokoju, w którym będzie odbywać się impreza: przesunięcie zbędnych sprzętów pod ściany, przestawienie stołu i krzeseł na środek pomieszczenia. 

Sprzątanie domu po zakończeniu imprezy: 

  • zebranie i wyniesienie śmieci pozostawionych przez gości, 
  • umycie naczyń, 
  • ustawienie mebli na swoim miejscu, 
  • mycie i odkurzanie podłóg, 
  • usuwanie trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń: z dywanu, kanapy, krzeseł – profesjonalne mycie tapicerki. 

Czy sprzątanie przed imprezą lub po imprezie to usługa, z której warto skorzystać?

Zdecydowanie tak! Osoby organizujące większe przyjęcia często decydują się na wsparcie z zewnątrz: catering, obsługę kelnerską – dlaczego nie zrobić tego również w przypadku sprzątania? Dzięki temu zyskasz cenny czas, który poświęcisz na dopracowywanie szczegółów imprezy lub na odpoczynek po zakończonym spotkaniu. Usługi sprzątania świadczymy w zakresie i terminie ustalonym z klientem. Możemy posprzątać Twój dom na dzień przed imprezą lub w tym samym dniu. Sprzątaniem po imprezie możemy zająć się już następnego dnia, tak aby Twój dom szybko ponownie stał się czystym miejscem, w którym przebywa się z przyjemnością. 

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda usługa sprzątania przed imprezą?

Przed imprezą dokładnie odkurzymy i umyjemy podłogi, wytrzemy kurz z mebli, umyjemy łazienkę i kuchnię, a na koniec ustawimy meble w pokoju, w którym będzie odbywać się impreza: przesuniemy zbędne sprzęty pod ściany, a także ustawimy stół i krzesła na środku pomieszczenia.

Jak wygląda usługa sprzątania po imprezie?

Po imprezie zbieramy i wynosimy śmieci pozostawione przez gości, myjemy naczynia oraz doprowadzamy kuchnię i łazienkę do porządku. Zajmujemy się także myciem i odkurzaniem podłogi, a także usuwamy trudne zabrudzenia z dywanu, kanapy, krzeseł. 

Dlaczego warto skorzystać z Waszej usługi sprzątania domu przed imprezą i po jej zakończeniu?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej usługi sprzątania przed imprezą i po jej zakończeniu, zyskasz cenny czas, który poświęcisz na dopracowywanie szczegółów imprezy lub na odpoczynek po zakończonym spotkaniu.

Kiedy sprzątacie mieszkanie przed imprezą?

Możemy posprzątać Twój dom na dzień przed imprezą lub w tym samym dniu. Sprzątaniem po imprezie możemy zająć się już następnego dnia, tak aby Twój dom szybko ponownie stał się czystym miejscem, w którym przebywa się z przyjemnością.

Inne usługi: