Sprzątanie po wyprowadzce

Firma sprzątająca oferuje dokładne czyszczenie mieszkańTo już ostatnie chwile w dotychczasowym mieszkaniu. Niedługo przeprowadzka, ale zanim przeniesiesz się na dobre do nowych, większych czterech kątów, czeka Cię dość nieprzyjemne zadanie: dokładne posprzątanie wszystkich pomieszczeń. Jeśli brakuje Ci czasu lub nie masz ochoty tego robić, skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej firmy sprzątającej, która dokładnie posprząta Twoje mieszkanie po wyprowadzce.

Co obejmuje usługa sprzątania po wyprowadzce?

Zakres sprzątania mieszkania po wyprowadzce każdorazowo ustalamy z klientem. Usługa może obejmować:

  • Zabezpieczenie i wyniesienie mebli
  • Pomoc w pakowaniu
  • Dokładne odkurzanie i mycie podłóg, także w miejscach, gdzie wcześniej znajdowały się meble
  • Mycie kuchni i łazienki
  • Usuwanie zabrudzeń ze ścian

Jeśli w opuszczanym mieszkaniu pozostają meble lub dywany, możemy wykonać dla naszych klientów również profesjonalne czyszczenie tapicerki, które usunie uporczywe plamy.

Dlaczego warto skorzystać z usługi sprzątania po wyprowadzce?

Gdy przeprowadzasz się do nowego mieszkania, prawdopodobnie będziesz sprzedawać lub wynajmować dotychczas zajmowany lokal. Warto dobrze przygotować go do transakcji, dbając o jego atrakcyjny wygląd. Dokładnie posprzątane mieszkanie, bez śladów zabrudzeń na ścianach w miejscach, gdzie znajdowały się meble, czy pozostawionych przez właścicieli sprzętów, będzie lepiej prezentowało się na zdjęciach oraz podczas wizyt potencjalnych nabywców lub najemców.

Powierz nam zadanie gruntownego posprzątania Twojego mieszkania po wyprowadzce, a zaoszczędzony czas wykorzystaj na komfortowe urządzanie się w nowym miejscu!

Inne usługi: