Sprzątanie mieszkania na wynajem

Oferujemy porządki w mieszkaniach na wynajem

Dotychczasowi lokatorzy Twojego mieszkania pozostawili po sobie brud, którego nie masz ochoty sprzątać? Chętnie Ci pomożemy, doprowadzając wnętrze lokalu do stanu, w którym będzie się nadawał do dalszego wynajmu. Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy sprzątającej z bezpłatnym dojazdem do wszystkich dzielnic Warszawy! 

Dlaczego dokładne posprzątanie mieszkania przed wynajmem jest tak ważne? 

W większości dużych miast rynek mieszkań na wynajem jest dość mocno nasycony. Oznacza to, że tylko bardzo atrakcyjne oferty mają szansę być zauważone przez potencjalnych najemców. Do wynajmu mieszkania warto dobrze się przygotować: odpowiednio zaaranżować wnętrza, wykonać przykuwające uwagę zdjęcia, a przede wszystkim – dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia. Osoby, które będą oglądały mieszkanie przed podjęciem decyzji o wynajmie, na pewno zwrócą uwagę na czystość w łazience, kuchni, pokojach. Prezentując im posprzątane, pachnące świeżością mieszkanie, zwiększasz szanse na szybkie podpisanie umowy z najemcami i uniknięcie sytuacji, gdy lokal przez wiele tygodni stoi pusty. 

Radzimy sobie z każdym rodzajem brudu 

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy najemcy postępują uczciwie i dbają o czystość w zajmowanych mieszkaniach. Dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu i środków czystości jesteśmy w stanie poradzić sobie z poważnymi zabrudzeniami, które nie były sprzątane przez długi czas.

Usługi sprzątania mieszkania na wynajem mogą obejmować: 

  • dokładne odkurzanie i mycie podłóg; 
  • czyszczenie armatury łazienkowej i kuchennej; 
  • sprzątanie trudno dostępnych miejsc; 
  • usuwanie zabrudzeń ze ścian, mebli; 
  • wyniesienie i utylizacja pozostawionych przez lokatorów śmieci, ubrań, sprzętów; 
  • pomoc w ustawieniu mebli i sprzętów dla nowych najemców. 

Co otrzymujesz, decydując się na skorzystanie z usług sprzątania przed wynajmem? To dokładnie wyczyszczone, pozbawione brudu i nieprzyjemnych zapachów mieszkanie, które będzie postrzegane przez najemców jako atrakcyjne i warte swojej ceny. Zwiększ swoje szanse na szybki wynajem! 

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto dokładnie posprzątać mieszkanie na wynajem?

Osoby, które będą oglądały mieszkanie przed podjęciem decyzji o wynajmie, na pewno zwrócą uwagę na czystość w łazience, kuchni, pokojach. Prezentując im posprzątane, pachnące świeżością mieszkanie, zwiększasz szanse na szybkie podpisanie umowy z najemcami i uniknięcie sytuacji, gdy lokal przez wiele tygodni stoi pusty.

Co obejmuje usługa sprzątania mieszkania na wynajem?

W mieszkaniu na wynajem dokładnie odkurzamy i myjemy podłogi, czyścimy armaturę łazienkową i kuchenną, usuwamy zabrudzenia ze ścian i mebli oraz wynosimy i utylizujemy pozostawione przez poprzednich lokatorów śmieci, ubrania i sprzęty. Dodatkowo sprzątamy trudno dostępne miejsca.

Czy usuwacie trudne zabrudzenia?

Tak. Dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu i środków czystości jesteśmy w stanie poradzić sobie z poważnymi zabrudzeniami, które nie były sprzątane przez długi czas.

Czy dojeżdżacie do każdej dzielnicy Warszawy?

Tak. Oferujemy bezpłatny dojazd do domów i mieszkań na terenie całej Warszawy i miejscowości podwarszawskich. Szczegóły realizacji usługi ustalamy zawsze indywidualnie. 

Inne usługi: