Przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Drobny remont pozwala podnieść wartość sprzedawanego mieszkaniaMasz mieszkanie, które chcesz korzystnie sprzedać lub wynająć? Warto pamiętać, że rynek nieruchomości jest coraz bardziej nasycony i aby dotrzeć do klientów, trzeba zaoferować im wysoki standard. Zainwestuj w drobne prace remontowe, a wymiernie podniesiesz wartość mieszkania. Skorzystaj z naszego wsparcia podczas przygotowywania mieszkania do sprzedaży lub wynajmu!

Niewielki remont – wymierne efekty

Aby poprawić wizerunek mieszkania i zachęcić klientów do kupna, nie musisz zazwyczaj przeprowadzać gruntownego remontu. W wielu przypadkach wystarczy odświeżenie wnętrza: pomalowanie ścian, wymiana mebli, czasem ułożenie nowych paneli podłogowych. Te niewielkie zmiany sprawią, że mieszkanie będzie dobrze prezentowało się zarówno na zdjęciach, jak i podczas wizyt potencjalnych nabywców.

Usługi przygotowania mieszkania do sprzedaży mogą być przydatne także w przypadku, gdy kupiłeś mieszkanie w celach inwestycyjnych i chcesz sprzedać je z zyskiem. Wielu klientów chce kupować mieszkanie wykończone “pod klucz”, z zamontowaną armaturą kuchenną i łazienkową, położonymi płytkami i panelami, gotową do użycia instalacją elektryczną. Przygotowując nowe mieszkanie do sprzedaży i inwestując w jego wykończenie, możesz sprzedać je znacznie szybciej i w korzystniejszej cenie.

Jakie usługi wykonujemy w ramach przygotowania mieszkania do sprzedaży?

Prace remontowe

Zakres wykonywanych przez nas usług zależy od stanu mieszkania oraz Twoich potrzeb. Możemy wykonać dla Ciebie generalny remont, który znacząco podniesie standard mieszkania, lub jedynie je odświeżyć.

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży może obejmować:

  • Wygładzenie i malowanie ścian,
  • Konserwację podłóg drewnianych,
  • Wymianę paneli lub płytek na nowe,
  • Wymianę wanny, kabiny prysznicowej, sedesu, umywalki czy zlewu,
  • Inne drobne prace remontowe.

Sprzątanie mieszkania przed sprzedażą

Nasz profesjonalny personel sprzątający może pomóc Ci także w posprzątaniu sprzedawanego lub wynajmowanego mieszkania. Czyste, zadbane, odświeżone wnętrza zrobią dobre wrażenie na odwiedzających i na osobach przeglądających Twoją ofertę w serwisach ogłoszeniowych.

Inne usługi: