Sprzątanie po remontach i budowach

Doprowadzenie mieszkania do porządku po remoncie warto powierzyć firmie sprzątającej

Ekipa remontowa zakończyła już prace, ale mieszkanie nadal nie jest gotowe do użytku? Sprzątanie po remoncie nie jest łatwym zadaniem – usuwanie resztek farb, zaprawy i czyszczenie pomieszczenia z kurzu wymaga często użycia profesjonalnych środków i sprzętu. Nie musisz robić tego sam! Chętnie pomożemy Ci doprowadzić mieszkanie do stanu, w którym będzie nadawało się do zamieszkania. Tobie pozostawimy tylko to, co najprzyjemniejsze: w wolnym czasie zajmiesz się planowaniem wystroju, wyborem mebli i dodatków. Zostaw sprzątanie po remoncie lub budowie nam – profesjonalistom z Miotły Czarownicy 

Czym różni się sprzątanie po remoncie lub budowie od zwykłego sprzątania? 

Podczas prac ekipy budowlanej czy remontowej nie da się uniknąć zabrudzenia ścian, parapetów, podłóg resztkami farb, klejów, zaprawy. Niektórzy fachowcy dokładnie sprzątają po sobie wyremontowane pomieszczenie, ale nie jest to standardem. Aby mieszkanie było gotowe do użytku, często potrzebna jest profesjonalna pomoc. Korzystając ze zwykłych, dostępnych w sklepach środków czystości, nie jesteś w stanie skutecznie usunąć poremontowego brudu. Ponadto, mocno szorując czyszczone powierzchnie, możesz je trwale uszkodzić.

Sprzątanie poremontowe to usługa wykonywana przez profesjonalny personel firm sprzątających, dysponujący odpowiednimi środkami i sprzętem, a także wiedzą na temat tego, w jaki sposób usuwać trudne zabrudzenia. Problemem przy sprzątaniu po remoncie lub budowie jest także kurz i pył, niemożliwy do usunięcia za pomocą zwykłego odkurzacza. Tylko specjalistyczne urządzenia są w stanie skutecznie wyczyścić podłogi, ściany, a także trudno dostępne miejsca. 

Co obejmuje usługa sprzątania po remoncie lub budowie? 

Gdy zdecydujesz się skorzystać z naszego wsparcia podczas sprzątania po remoncie, możemy wykonać dla Ciebie: 

  • usuwanie odpadów budowlanych: pakowanie, wyniesienie i utylizację zgodnie z przepisami; 
  • dokładne usunięcie resztek klejów, farb, tynku; 
  • odkurzanie podłóg za pomocą profesjonalnego odkurzacza; 
  • mycie okien. 

Pomożemy Ci także przed remontem: zabezpieczymy lub wyniesiemy meble i sprzęt, rozłożymy folię ochronną, przykleimy w odpowiednich miejscach taśmę malarską. Dla naszych klientów wykonujemy również drobne prace remontowe na terenie Warszawy i okolic. Sprawdź naszą ofertę! 

Pytania i odpowiedzi

Co obejmuje usługa sprzątania mieszkania po remoncie?

W ramach usługi sprzątania domu lub mieszkania po remoncie usuwamy odpady budowlane (pakujemy, wynosimy i utylizujemy je), usuwamy resztki klejów, farb i tynku, a także dokładnie odkurzamy podłogi i myjemy okna.

Dlaczego warto skorzystać z usługi sprzątania po remoncie?

Korzystając ze zwykłych, dostępnych w sklepach środków czystości, nie jesteś w stanie skutecznie usunąć poremontowego brudu. Ponadto, mocno szorując czyszczone powierzchnie, możesz je trwale uszkodzić. Sprzątanie poremontowe to usługa wykonywana przez profesjonalny personel firm sprzątających, dysponujący odpowiednimi środkami i sprzętem.

Czy przygotowujecie mieszkanie do remontu?

Tak. Pomożemy Ci także przed remontem: zabezpieczymy lub wyniesiemy meble i sprzęt, rozłożymy folię ochronną, przykleimy w odpowiednich miejscach taśmę malarską. Szczegóły realizacji usługi ustalamy indywidualnie.

Inne usługi: