Sprzątanie po wybiciu szamba

Sprzątanie po wybiciu szamba – skorzystaj z profesjonalnej pomocy

Awaria domowej kanalizacji wyposażonej w szambo to wyjątkowo kłopotliwa sytuacja. Przytrafił Ci się taki problem i nie wiesz, od czego zacząć, by doprowadzić dom do odpowiedniego stanu? Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy. Jako doświadczona firma wiemy, co robić w takich sytuacjach i jak działać, by pomieszczenia w Twoim domu znowu pachniały czystością i świeżością. 

Sprzątanie po wybiciu szamba – nie rób tego na własną rękę 

Gdy dojdzie do awarii szamba, nie wystarczy umycie podłogi mopem czy usunięcie zniszczonych sprzętów. Pamiętaj, że domowe nieczystości stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia – ścieki to idealna pożywka dla chorobotwórczych bakterii. Aby je zneutralizować, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych środków do dezynfekcji. Sprzątanie po wybiciu szamba trzeba wykonać jak najszybciej. Działając samodzielnie lub tylko z pomocą rodziny, możesz stracić wiele czasu na porządki i nie poradzić sobie z problemem wystarczająco szybko. Wówczas nieczystości mogą wniknąć głęboko pod podłogę, a ich usunięcie będzie jeszcze trudniejsze. 

Jak wykonujemy usługi sprzątania po wybiciu szamba? 

Przy usuwaniu nieczystości z pomieszczeń ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności działań. U naszych klientów zajmujemy się: 

  • wyniesieniem wszystkich zalanych przedmiotów: mebli, ustawionych na podłodze sprzętów itp.; 
  • usunięciem ścieków z podłogi; 
  • dezynfekcją pomieszczeń; 
  • gdy jest to konieczne, możemy zająć się zerwaniem paneli z podłogi lub tapet ze ściany. 

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda usługa sprzątania po wybiciu szamba?

U klientów, u których doszło do wybicia szamba zajmujemy się m.in. wyniesieniem wszystkich zalanych przedmiotów, usunięciem ścieków z podłogi, dezynfekcją pomieszczeń. Gdy jest to konieczne, zajmujemy się również zerwaniem paneli podłogowych lub tapet ze ścian.

Dlaczego wybicie szamba może być niebezpieczne dla zdrowia?

Domowe nieczystości stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt – ścieki to idealna pożywka dla chorobotwórczych bakterii. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej usunąć nieczystości i dokładnie zdezynfekować zalane pomieszczenia. 

Dlaczego nie powinno się samodzielnie sprzątać po wybiciu szamba?

Działając samodzielnie lub tylko z pomocą rodziny, możesz stracić wiele czasu na porządki i nie poradzić sobie z problemem wystarczająco szybko. Wówczas nieczystości mogą wniknąć głęboko pod podłogę, a ich usunięcie będzie jeszcze trudniejsze.

Jakich środków używacie do sprzątania po wybiciu szamba?

Do sprzątania domu, w którym doszło do wybicia szamba używamy sprawdzonych środków. Korzystamy także ze specjalistycznego sprzętu, który pozwala na usunięcie wszystkich nieczystości. Dzięki temu masz gwarancję, że twój dom znów będzie pachniał świeżością.

Inne usługi: