Sprzątanie po wybiciu szamba

Sprzątanie po wybiciu szamba – skorzystaj z profesjonalnej pomocyAwaria domowej kanalizacji wyposażonej w szambo to wyjątkowo kłopotliwa sytuacja. Przytrafił Ci się taki problem i nie wiesz, od czego zacząć, by doprowadzić dom do odpowiedniego stanu? Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy. Jako doświadczona firma wiemy, co robić w takich sytuacjach i jak działać, by pomieszczenia w Twoim domu znowu pachniały czystością i świeżością.

Sprzątanie po wybiciu szamba – nie rób tego na własną rękę

Gdy dojdzie do awarii szamba, nie wystarczy umycie podłogi mopem czy usunięcie zniszczonych sprzętów. Pamiętaj, że domowe nieczystości stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia – ścieki to idealna pożywka dla chorobotwórczych bakterii. Aby je zneutralizować, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych środków do dezynfekcji. Sprzątanie po wybiciu szamba trzeba wykonać jak najszybciej. Działając samodzielnie lub tylko z pomocą rodziny, możesz stracić wiele czasu na porządki i nie poradzić sobie z problemem wystarczająco szybko. Wówczas nieczystości mogą wniknąć głęboko pod podłogę, a ich usunięcie będzie jeszcze trudniejsze.

Jak wykonujemy usługi sprzątania po wybiciu szamba?

Przy usuwaniu nieczystości z pomieszczeń ważne jest zachowanie odpowiedniej kolejności działań. U naszych klientów zajmujemy się:

  • Wyniesieniem wszystkich zalanych przedmiotów: mebli, ustawionych na podłodze sprzętów itp.
  • Usunięciem ścieków z podłogi
  • Dezynfekcją pomieszczeń
  • Gdy jest to konieczne, możemy zająć się zerwaniem paneli z podłogi lub tapet ze ściany

Inne usługi: