Montaż armatury łazienkowej i kuchennej, prace hydrauliczne

Profesjonalny hydraulik pomoże usunąć awarię Drobna naprawa lub prace remontowe w łazience? Awaria instalacji? W takich wypadkach dobrze mieć pod ręką fachową pomoc. Nasi specjaliści pomogą Ci zawsze, gdy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia.

Biały montaż: wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, toalety

Jeśli zamierzasz wymienić muszlę klozetową, umywalkę czy brodzik na nowe, powierz nam zadanie montażu armatury łazienkowej. Mamy doświadczenie w pracy ze sprzętem większości dostępnych na polskim rynku firm. W razie potrzeby zaproponujemy Ci najbardziej korzystne rozwiązanie, dobierzemy elementy instalacji oraz akcesoria. Korzystając z usług naszej firmy remontowej, masz pewność, że wanna, brodzik, toaleta czy umywalka zostaną zamontowane prawidłowo, z dużą dbałością o detale wykończenia.

Drobne prace hydrauliczne

Jeśli nie znasz się na hydraulice i obawiasz się, że samodzielna wymiana elementów instalacji może spowodować poważną awarię, powierz to zadanie nam! Dla naszej firmy remontowej wymiana kranu, baterii, wężyka czy uszczelki to tylko kilka chwil pracy, a dla Ciebie – pewność, że domowa instalacja będzie działała prawidłowo.

Naprawy hydrauliczne

Z naszych usług możesz skorzystać nie tylko w czasie remontu. Pomożemy Ci również w przypadku awarii – zatkanej lub nieszczelnej rury i innych, które często zdarzają się w starszych instalacjach. Nasz zespół hydraulików wykona pracę od ręki, dojeżdżając w lokalizacje na terenie Warszawy i okolic.

Popularną awarią zgłaszaną przez klientów jest nieprawidłowo działająca deska wolnoopadająca w muszli klozetowej. Skontaktuj się z nami, a szybko rozwiążemy ten problem. Naprawa deski wolnoopadającej nie będzie wiązała się z koniecznością skuwania płytek ani innymi poważnymi pracami. Wykonamy pracę szybko, bez ingerowania w instalację kanalizacyjną.

Inne usługi: