Kładzenie gładzi i malowanie ścian

Malowanie i wygładzanie ścian warto powierzyć fachowcom

Odświeżenie koloru ścian nie jest trudnym zadaniem, wymagającym specjalistycznych umiejętności. Nie da się jednak ukryć, że przygotowanie i samo wykonanie pracy zajmuje sporo czasu. Jeśli chcesz go oszczędzić, a potem cieszyć się efektem gładkich ścian w wymarzonym kolorze, skorzystaj z usług naszej firmy remontowej. 

Przygotowanie ścian do malowania 

Zanim przystąpimy do malowania ścian, najpierw dokładnie je wyrównujemy, aby usunąć z nich rysy, zabrudzenia i wszystko to, co mogłoby mieć wpływ na ostateczny efekt. Kładzenie gładzi szpachlowych jest w tym przypadku najskuteczniejsze. Gładź ma jednolitą strukturę, dzięki czemu można osiągnąć efekt idealnie gładkiej ściany. Nasza firma remontowa podejmuje się malowania ścian w nowych mieszkaniach w stanie deweloperskim, ale także we wnętrzach wymagających remontu. W niektórych przypadkach może być konieczne wykonanie dodatkowych prac, na przykład usunięcia starych tapet – wówczas również możesz liczyć na pomoc ze strony naszej firmy. 

Profesjonalne malowanie ścian: szybko i starannie 

Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy remontowej, malowanie ścian w Twoim domu zajmie znacznie mniej czasu niż w przypadku samodzielnie wykonywanej pracy. Pracujemy w większych zespołach, dzięki czemu jesteśmy w stanie malować nawet kilka pomieszczeń jednocześnie. W ramach usług malowania ścian zapewniamy także przygotowanie domu lub mieszkania: zabezpieczenie lub wyniesienie mebli i sprzętów, pokrycie podłóg folią malarską, przyklejenie taśm malarskich w odpowiednich miejscach. Możesz liczyć na naszą pomoc w doborze farb odpowiednich do Twoich potrzeb. Doradzimy Ci, które marki są najlepsze na rynku, jak dobrać kolory, gdzie zastosować farby zmywalne itp.

Pytania i odpowiedzi

Jak przygotować ściany do malowania?

Najpierw dokładnie wyrównujemy ściany, aby usunąć z nich rysy, zabrudzenia i wszystko to, co mogłoby mieć wpływ na ostateczny efekt. W tym celu kładziemy gładź, która daje efekt idealnie gładkiej powierzchni.

Dlaczego warto położyć gładź przed malowaniem ścian?

Gładź ma jednolitą strukturę, dzięki czemu można osiągnąć efekt idealnie gładkiej ściany. Ponadto jest to najskuteczniejszy sposób na to, aby wyrównać powierzchnię i usunąć z niej rysy i zabrudzenia.

Jak wygląda usługa malowania ścian?

W ramach usług malowania ścian zapewniamy przygotowanie domu lub mieszkania: zabezpieczenie lub wyniesienie mebli i sprzętów, pokrycie podłóg folią malarską, przyklejenie taśm malarskich w odpowiednich miejscach. Pracujemy sprawnie, gdyż jesteśmy w stanie malować kilka pomieszczeń jednocześnie.

Czy usuwacie tapety ze ścian?

Tak. Jeśli jest taka potrzeba, jak najbardziej usuwamy stare tapety ze ścian, a także wykonujemy inne prace niezbędne do tego, żeby przygotować ścianę do malowania. 

Inne usługi: