Kładzenie gładzi i malowanie ścian

Malowanie i wygładzanie ścian warto powierzyć fachowcomOdświeżenie koloru ścian nie jest trudnym zadaniem, wymagającym specjalistycznych umiejętności. Nie da się jednak ukryć, że przygotowanie i samo wykonanie pracy zajmuje sporo czasu. Jeśli chcesz go oszczędzić, a potem cieszyć się efektem gładkich ścian w wymarzonym kolorze, skorzystaj z usług naszej firmy remontowej.

Przygotowanie ścian do malowania

Zanim przystąpimy do malowania ścian, najpierw dokładnie je wyrównujemy, aby usunąć z nich rysy, zabrudzenia i wszystko to, co mogłoby mieć wpływ na ostateczny efekt. Kładzenie gładzi szpachlowych jest w tym przypadku najskuteczniejsze. Gładź ma jednolitą strukturę, dzięki czemu można osiągnąć efekt idealnie gładkiej ściany.

Nasza firma remontowa podejmuje się malowania ścian w nowych mieszkaniach w stanie deweloperskich, ale także we wnętrzach wymagających remontu. W niektórych przypadkach może być konieczne wykonanie dodatkowych prac, na przykład usunięcia starych tapet – wówczas również możesz liczyć na pomoc ze strony naszej firmy.

Profesjonalne malowanie ścian: szybko i starannie

Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy remontowej, malowanie ścian w Twoim domu zajmie znacznie mniej czasu niż w przypadku samodzielnie wykonywanej pracy. Pracujemy w większych zespołach, dzięki czemu jesteśmy w stanie malować nawet kilka pomieszczeń jednocześnie. W ramach usług malowania ścian zapewniamy także przygotowanie domu lub mieszkania: zabezpieczenie lub wyniesienie mebli i sprzętów, pokrycie podłóg folią malarską, przyklejenie taśm malarskich w odpowiednich miejscach.

Możesz liczyć na naszą pomoc w doborze farb odpowiednich do Twoich potrzeb. Doradzimy Ci, które marki są najlepsze na rynku, jak dobrać kolory, gdzie zastosować farby zmywalne itp.

Inne usługi: