Drobne prace remontowe – usługi “złotej rączki”

To zrozumiałe, że nie umiesz wykonywać samodzielnie wszystkich domowych napraw. Możesz nie czuć się w tym pewnie, nie mieć na to czasu lub po prostu tego nie lubić – w końcu nie każdy urodził się “złotą rączką”. Jesteśmy po to, by pomóc Ci w drobnych naprawach w Twoim domu. Skorzystaj z naszych usług “złotej rączki” zawsze, gdy tylko tego potrzebujesz. 

Jakie drobne prace remontowe możemy dla Ciebie wykonać? 

Nasz zespół fachowców zajmuje się wykonywaniem drobnych prac i rozwiązywaniem problemów, które raz na jakiś czas pojawiają się w każdym domu.  

W ramach usług “złotej rączki” możesz skorzystać z: 

 • montażu niewielkich mebli, 
 • naprawy cieknącego kranu, 
 • odetkania zlewu, umywalki, wanny,  
 • wymiany żarówki, 
 • przestawienia mebli, 
 • odpowietrzania grzejników, 
 • wymiany silikonu w łazience, 
 • montażu gniazdek elektrycznych, 
 • wymiany włączników światła, 
 • i wielu innych drobnych napraw w domu. 

Nie znalazłeś na powyższej liście tego, czego potrzebujesz? Nie oznacza to, że nie zajmujemy się takimi pracami. Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość wykonania zlecenia, a na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu. 

Jak działają usługi “złotej rączki”? 

Naszym atutem jest szybkie wykonywanie powierzonych nam zadań. Nie jesteśmy jednoosobową firmą, ale zespołem profesjonalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy zawsze odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie w krótkim czasie. Potrzebujesz szybkiej pomocy? Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby umówić termin naszej wizyty. Pamiętaj, że na terenie Warszawy i okolic nasz specjalista dojeżdża do klientów bezpłatnie. 

Wieszanie obrazów, zawieszanie karniszy, doklejanie listew przypodłogowych 

Gdy chcesz zamieszkać w nowym lub wyremontowanym mieszkaniu, na pewno zależy Ci na tym, by wyglądało idealnie. W tym celu dobierasz drobiazgi i ozdoby w ulubionym stylu, szukasz najlepszych materiałów wykończeniowych i dbasz o to, by detale były starannie dobrane. Pomożemy Ci w osiągnięciu najlepszego efektu, wykonując dla Ciebie drobne prace remontowe. 

Jak możemy Ci pomóc? 

Przy pracach wykończeniowych w mieszkaniu nie musisz działać na własną rękę. Wieszanie obrazów na ścianach, zawieszanie karniszy przy oknach czy przyklejanie listew przypodłogowych to nie są trudne zadania, jednak zrozumiałe jest, że możesz nie chcieć się tym zajmować. Nasza firma remontowa zrobi to za Ciebie, pracując szybko i z dużą dbałością o szczegóły. 

Na Twoje życzenie zajmiemy się: 

 • zawieszeniem obrazów, grafik, zdjęć w pomieszczeniach, 
 • zamocowaniem karniszy przy oknach, 
 • przyklejeniem listew przypodłogowych, 
 • innymi zleconymi przez Ciebie pracami. 

Jak możesz zlecić nam prace remontowe? 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy pracach wykończeniowych w domu lub mieszkaniu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy zespołem fachowców, dzięki czemu możemy zapewnić klientom dużą dostępność i możliwość szybkiego wykonania zlecenia. Nasza firma remontowa oferuje bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic. 

Pytania i odpowiedzi

Jakie prace wykonuje „złota rączka”?

„Złota rączka” wykonuje drobne prace takie jak np. montaż niewielkich mebli, naprawa cieknącego kranu, odetkanie zlewu, wymiana silikonu w łazience i odpowietrzanie grzejników. Zajmuje się również wymianą żarówek oraz montażem gniazdek elektrycznych.

Czy wykonujecie drobne prace remontowe?

Tak. Wykonujemy takie prace remontowe jak doklejanie listew podłogowych, wieszanie karniszy przy oknach, a także zawieszamy obrazy, grafiki i zdjęcia.

Jak skorzystać z usług „złotej rączki”?

Ab skorzystać z naszej usługi „złotej rączki” skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy zakres i termin wykonania zlecenia. Pamiętaj, że na terenie Warszawy i okolic nasz specjalista dojeżdża do klientów bezpłatnie.

Inne usługi: