Czyszczenie ECO

naturalne środki czyszczenia

Przyjmujemy również zlecenia na sprzątanie ekologiczne bez użycia chemicznych środków czystości. Używamy wówczas tylko płynu octowego, sody oczyszczonej i tego typu produktów. Cena takiego porządkowania jest wyższa i jest dostępna w naszym cenniku i zawiera w sobie środki i sprzęt potrzebny do efektywnego wykonania pracy. W przypadku czyszczenia ECO nie dajemy gwarancji na doczyszczenie „zapieczonego” brudu.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda eko sprzątanie?

Eko sprzątanie polega na czyszczeniu pomieszczeń i przedmiotów wyłącznie ekologicznymi i naturalnymi produktami takimi jak soda oczyszczona czy ocet. Eliminuje się wtedy chemiczne środki czystości.

Dla kogo jest eko sprzątanie?

Ekologiczne sprzątanie przy użyciu naturalnych środków jest przeznaczone dla alergików i rodzin z małymi dziećmi. Tę metodę sprzątania polecamy również osobom wrażliwym na specyficzny zapach tradycyjnych produktów czyszczących.

Czy eko sprzątanie usuwa trudne zabrudzenia?

Niestety eko sprzątanie nie gwarantuje całkowitego usunięcia problematycznych plam i zabrudzeń. Jednak ta metoda sprzątania świetnie sprawdza się w codziennym sprzątaniu kuchni, łazienki i innych pomieszczeń.

Jakie są zalety eko sprzątania?

Produkty używane do eko sprzątania są całkowicie bezpieczne dla ludzi, również dla dzieci i zwierząt. Nie podrażniają one oczu ani skóry. Nie powodują alergii.

Inne usługi: