Sprzątanie biur w Warszawie

kobieta sprzątająca biuro

Miotła Czarownicy to kompleksowe usługi porządkowania biur – u nas mogą Państwo otrzymać profesjonalne wparcie w rozsądnych cenach. Oferujemy sprzątanie zarówno jednorazowe, jak i jesteśmy gotowi do podjęcia z Państwem stałej współpracy. Wyróżnia nas duża elastyczność, skrupulatność i zorientowanie na efekt – zajrzymy do każdego zakamarka, aby pozostawić wnętrze w lśniącej czystości!  

Świadczymy między innymi następujące usługi: 

  • doprowadzanie do porządku biur w wyznaczonych przez Państwa porach, 
  • opróżnianie koszy na śmieci, 
  • mycie okien oraz witryn szklanych, 
  • odkurzanie i mycie podłóg, 
  • czyszczenie sprzętu biurowego i innych elementów według Państwa życzeń, 
  • prace okazjonalne przy inwentaryzacji i archiwizacji. 

Co oferujemy? 

W pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone środki, w tym także ekologiczne. Dobieramy je indywidualnie do zakresu zleconych prac. Po zakończonym czyszczeniu mogą korzystać Państwo z wnętrz całkowicie wysprzątanych, uporządkowanych, higienicznych oraz o przyjemnym zapachu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i miłą obsługę dla naszych klientów. Jesteśmy także gotowi do przyjęcia zleceń nietypowych, dlatego prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Oferujemy także: 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Znajdź nas na Facebooku: 

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda usługa sprzątania biur?

Oferujemy usługę sprzątania biur w Warszawie i okolicach. Świadczymy takie usługi jak m.in. opróżnianie koszy na śmieci, mycie okien i szklanych witryn, odkurzanie i mycie podłóg, a także czyszczenie sprzętu biurowego i innych elementów.

Czy pomagacie przy inwentaryzacjach?

Tak. Okazjonalnie wykonujemy prace nietypowe np. pomagamy przy inwentaryzacji, a także archiwizacji. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Jakich środków czyszczących używacie?

W pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone środki czyszczące, w tym także ekologiczne. Dobieramy je indywidualnie do zakresu zleconych prac. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który ułatwia i znacząco przyspiesza wykonywanie porządków.

Kiedy realizujecie usługę sprzątania biur?

Sprzątamy zarówno w ciągu dnia pracy, a także po opuszczeniu biura przez pracowników. Realizujemy usługę sprzątania jednorazowo lub zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Inne usługi: