Sprzątanie po remoncie w Warszawie i okolicy

Twój dom wymaga dokładnego wyczyszczenia po remoncie? A może potrzebujesz pomocy ekspertów w organizacji prac lub do ich wykonania? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Miotła Czarownicy!

Naszym klientom oferujemy pomoc w organizacji prac remontowych, a także sprzątanie po remoncie w Warszawie i dla okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim.

W ofercie znajdują się takie usługi jak:

  • drobne prace remontowe
  • mycie ścian przed malowaniem
  • kompleksowa organizacja prac, w tym między innymi zabezpieczenie i pakowanie rzeczy, kontrola nad postępami, rozpakowywanie i układanie rzeczy po zakończeniu remontu
  • sprzątanie po remoncie

Dla naszych klientów wykonujemy różne prace: pomalowanie ścian czy też ułożenie paneli to dla nas żaden problem. Przed przystąpieniem do nich zadbamy o to, aby przestrzeń była odpowiednio zabezpieczona, a wyposażenie, podłogi, ściany i sufity nie zostały pobrudzone. Możemy także pomóc w zabezpieczeniu mienia ruchomego.

Gwarantujemy pełną obsługę również po zakończeniu prac. U nas sprzątanie po remoncie odbywa się zawsze kompleksowo – posiadamy nowoczesne urządzenia i specjalistyczną chemię, dzięki której jesteśmy w stanie skutecznie usunąć nawet trudne zabrudzenia. Pył po gipsowaniu, ślady farby, pozostałości materiałów budowlanych czy też zanieczyszczone kafelki – szybko doprowadzimy je do porządku, a twój dom będzie lśnił czystością. Nie musisz zajmować się tym wszystkim, bo my zrobimy to za ciebie i to w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Miotła Czarownicy – drobne prace remontowe i sprzątanie po remoncie Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi!

Czytaj więcej:

Zobacz także:

Znajdź nas na Facebooku: