Zleć eko porządki w firmie sprzątającej!

Konsumenci zwracają coraz większą uwagę na ekologię – w ślad za ich wymaganiami podążają także przedsiębiorstwa. Obecnie wiele firm zajmujących się sprzątaniem oferuje swoim klientom usługi eko. To możliwe również w naszej firmie Miotła Czarownicy!  

Eko standardy 

Standardowe środki czystości używane w utrzymaniu porządku zawierają wiele groźnych związków chemicznych, które są niebezpieczne dla skóry i dróg oddechowych. Chociaż działają skutecznie, to jednak są szkodliwe zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego.  

Właśnie dlatego wiele firm sprzątających oferuje też eko sprzątanie – usługę, która zamiast wykorzystania zwykłych detergentów bazuje na tych ekologicznych. Takie środki czystości mogą być zakupione jako gotowe albo przygotowane samodzielnie. Do tego celu stosuje się między innymi sodę oczyszczoną, ocet czy boraks.  

Nasza firma także oferuje eko sprzątanie mieszkań, domów oraz sprzątanie biur Warszawa to miasto, gdzie jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Stosujemy biodegradowalne, wegańskie, ekologiczne środki czystości, które są bezpieczne w użyciu. Dzięki temu dbamy o naszych klientów oraz o środowisko naturalne. 

Zakres usług  

Oferujemy czyszczenie eko takie jak: 

  • mycie podłóg 
  • usuwanie zabrudzeń na powierzchniach 
  • czyszczenie łazienek i kuchni 
  • pranie 
  • mycie okien 
  • zmywanie naczyń 
  • i inne czynności zlecone przez klienta. 

Eko czyszczenie to sprawdzony wybór dla osób, które wybierają wygodę i bezpieczeństwo. To usługa chętnie wybierana przez rodziców mających małe dzieci, a także przez tych, którym po prostu zależy na swoim zdrowiu, dobrym samopoczuciu oraz środowisku naturalnym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług sprzątania ekologicznego! 

Poprzedni Post
Następny Post