Sprzątanie po remoncie w łazience

Sprzątanie po remoncie - Warszawa

Planujesz wyremontowanie łazienki w swoim domu? W takim przypadku musisz pamiętać o tym, że po przeprowadzonych pracach często zostaje niemały bałagan. W jaki sposób zabrać się za sprzątanie po remoncie w łazience?  

Remont w łazience najczęściej oznacza konieczność skucia poprzednich płytek i położenia nowych. Można również nowe płytki ułożyć na nowych, ale nie zawsze pozwala na to rozkład pomieszczenia. Niezależnie od tego, jakie prace będzie włączał remont łazienki, musimy przygotować się na dokładne sprzątanie po ich zakończeniu. 

Generalne sprzątanie w łazience 

Trzeba będzie między innym wynieść gruz i inne niepotrzebne przedmioty, trzeba będzie wyczyścić nowe płytki oraz ceramikę i armaturę, która będzie pokryta pyłem i kurzem. Wobec tego musimy wykonać wtedy generalne porządki, aby łazienka była przygotowana do użytkowania.  

Jednak nie musimy zajmować się tym wszystkim samodzielnie, ponieważ możemy skontaktować się z firmami, które oferują sprzątanie po remoncie. Warszawa jest jednym z miast, gdzie możemy skorzystać z nich w przystępnych cenach. 

Z Miotłą Czarownicy zapomnisz o czasochłonnym sprzątaniu! 

Nasz firma Miotła Czarownicy oferuje takie właśnie usługi – jeżeli potrzebujesz fachowców do uporządkowania wszystkiego po remoncie, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Nasi doświadczeni pracownicy będą gotowi do pomocy w utrzymaniu czystości zarówno po wyremontowaniu łazienki, jak i również wtedy, gdy trzeba będzie zadbać o nią każdego dnia.  

Oferujemy nasze usługi także jako pomoc domowa – Warszawa, dlatego wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej ręki do pomocy, ponieważ nie masz czasu lub możliwości, aby zadbać o dom, wybierz nas! 

Pytania i odpowiedzi

O czym pamiętać przed sprzątaniem łazienki po remoncie?

Odkurzyć podłogę, ściany i sufit, aby usunąć pył i gruz pozostały po remoncie. Umyć podłogę i płytki ścienne, aby usunąć pozostałości kleju i fugi. Sprawdzić, czy wszystkie instalacje są sprawne i działają prawidłowo. Umyć lub wymienić wszystkie filtry w kranie i prysznicu. Wyczyścić lusterka i szafki.

Poprzedni Post
Następny Post