Sprzątanie biur – serwis nocny

Porządek w biurze o każdej porze

Za utrzymanie porządku w biurach odpowiedzialne są przede wszystkim zewnętrzne firmy, które regularnie zajmują się sprzątaniem wyznaczonych pomieszczeń, między innymi biur pracowników, gabinetów, pomieszczeń socjalnych czy toalet.

Firmy te świadczą również usługi w ramach serwisu nocnego, który wybierany jest przez zleceniodawców bardzo często.

Serwis nocny to usługi porządkowe prowadzone w godzinach wieczornych czy też nocnych – ustalonych indywidualnie z klientem. Ma tę zaletę, że pracownicy nie są już wtedy obecni w biurze, a osoby utrzymujące czystość mają swobodę w jego dokładnym wyczyszczeniu – mogą odkurzyć wykładziny, zetrzeć kurze, zadbać o czystość w aneksie kuchennym i w innych miejscach. Nie przeszkadzają przy tym innym, a rano biuro lśni czystością i jest gotowe na nowy dzień pracy.

Takie usługi są oferowane obecnie bardzo często. Na ogół są nieco droższe od zwykłego serwisu dziennego, niemniej jednak nie umniejsza to ich popularności. W biurach, które otwarte są do późnych godzin, czy też wtedy, gdy pracownicy zostają w nich po pracy, to najlepsze rozwiązanie.

Firmy prowadząc serwis nocny można łatwo znaleźć online. Najwięcej z nich znajdzie się w obrębie Warszawy, a także innych dużych polskich miast. Mniejszy mają za to mieszkańcy małych miejscowości. Ceny są zróżnicowane, warto wobec tego prosić o indywidualną wycenę usług, by na tej podstawie wybrać później taką, która będzie najbardziej atrakcyjna, także pod kątem jakości świadczonej obsługi.

Poprzedni Post
Następny Post