Sprzątanie biur – serwis nocny

Porządek w biurze o każdej porze

Za utrzymanie porządku w biurach odpowiedzialne są przede wszystkim zewnętrzne firmy, które regularnie zajmują się sprzątaniem wyznaczonych pomieszczeń, między innymi biur pracowników, gabinetów, pomieszczeń socjalnych czy toalet.  

Firmy te świadczą również usługi w ramach serwisu nocnego, który wybierany jest przez zleceniodawców bardzo często.  

Sprzątanie nocą 

Serwis nocny to usługi porządkowe prowadzone w godzinach wieczornych czy też nocnych – ustalonych indywidualnie z klientem. Ma tę zaletę, że pracownicy nie są już wtedy obecni w biurze, a osoby utrzymujące czystość mają swobodę w jego dokładnym wyczyszczeniu – mogą odkurzyć wykładziny, zetrzeć kurze, zadbać o czystość w aneksie kuchennym i w innych miejscach. Nie przeszkadzają przy tym innym, a rano biuro lśni czystością i jest gotowe na nowy dzień pracy. 

Coraz popularniejsza usługa 

Takie usługi są oferowane obecnie bardzo często. Na ogół są nieco droższe od zwykłego serwisu dziennego, niemniej jednak nie umniejsza to ich popularności. W biurach, które otwarte są do późnych godzin, czy też wtedy, gdy pracownicy zostają w nich po pracy, to najlepsze rozwiązanie.  

Firmy prowadząc serwis nocny można łatwo znaleźć online. Najwięcej z nich znajdzie się w obrębie Warszawy, a także innych dużych polskich miast. Mniejszy mają za to mieszkańcy małych miejscowości. Ceny są zróżnicowane, warto więc wobec tego prosić o indywidualną wycenę usług, by na tej podstawie wybrać później taką, która będzie najbardziej atrakcyjna, także pod kątem jakości świadczonej obsługi. 

Pytania i odpowiedzi

Na czym polega serwis nocny firm sprzątających?

Serwis nocny w firmie sprzątającej biura polega na wykonywaniu prac porządkowych i sprzątających po godzinach pracy biura. Celem serwisu nocnego jest zapewnienie czystości i porządku w biurze na następny dzień pracy. Może być on szczególnie przydatny dla firm, które chcą zapewnić odpowiedni poziom czystości w swoich pomieszczeniach, ale nie chcą rezygnować z pracy w godzinach nocnych.

Poprzedni Post
Następny Post