Pomoc domowa to także spacery z psem!

Pomoc domowa - WarszawaPotrzebujesz pomocy w domu? Czy pomoc ta ma obejmować również spacery z psiakiem? To żaden problem! Po prostu wybierz nasze usługi w Miotle Czarownicy, a my będziemy mogli zająć się wszystkim dla ciebie!

 

Wyjazd na wakacje lub w podróż służbową, pobyt w szpitalu, choroba w domu czy też długie godziny pracy – to wszystko może powodować spore problemy z utrzymaniem domu, a także dbałością o naszych pupili. Gdy mamy znajomego lub kogoś z rodziny, kto mógłby zająć się za nas domem i zwierzętami, mamy szczęście. Jednak nie zawsze jest to możliwe.

 

Pomoc domowa to nie tylko sprzątanie

Usługi pomocy domowej w takim przypadku to bardzo dobry wybór – wtedy możemy otrzymać kompleksową pomoc nie tylko obejmującą sprzątanie mieszkania w stolicy, ale również innego rodzaju prace zgodnie z naszym zapotrzebowaniem. Mogą one obejmować między innymi pranie i prasowanie, mycie okien, zrobienie zakupów zgodnie z podaną listą, a także opiekę nad zwierzętami.

 

Pomoc domowa to bardzo dobra alternatywa dla usług typu petsitter, które obejmują jedynie opiekę nad zwierzętami. Wówczas pracownik będzie mógł nie tylko zadbać o zwierzaki – karmić, wyprowadzać je, sprzątać kuwety, ale także może dla nas posprzątać mieszkanie, zrobić zakupy, aby lodówka nie czekała pusta, gdy przyjedziemy.

 

Zapraszamy do wybrania Miotły Czarownicy!

Wobec tego wtedy, gdy nie będzie cię w domu przez jakiś czas i potrzebujesz pomocy w zadbaniu o swoje zwierzaki, rozwiązaniem będzie również pomoc domowa – Warszawa to miasto, gdzie jesteśmy do twojej dyspozycji wraz z naszą firmą Miotła Czarownicy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!