Mycie okien – samemu czy z pomocą specjalistów?

Mycie okien - Warszawa

Krystalicznie czyste okna to wizytówka domu. Jeżeli również zależy ci na tym, aby lśniły one czystością, musisz przeznaczyć na ten cel niemało czasu. Gdy nie masz ochoty lub brakuje ci doby na to, aby zmieścić w niej mycie okien, pomyśl o skorzystaniu z usług fachowców.  

Zadbanie o czyste okna może być sporym wyzwaniem. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak uzyskać oczekiwany rezultat – idealnie przejrzyste okna, które nie będą pokryte smugami widocznymi pod słońce. Co więcej, musimy pamiętać nie tylko o umyciu szyb, ale również ram okiennych, aby całe okno wyglądało estetycznie.  

Jak umyć okna samodzielnie?  

W sprzedaży możemy znaleźć obecnie wiele różnych specyfików przeznaczonych do mycia okien. Są to przede wszystkim środki w sprayu, które natryskujemy na okno, ale znajdziemy też środki do rozpuszczania w wodzie. Do mycia okien warto wybrać również specjalną ściereczkę, najlepiej z mikrofibry – będzie ona mogła skutecznie zebrać zanieczyszczenia i wypolerować szybę, aby usunąć z niej smugi.  

Pamiętajmy też o tym, żeby nie myć okien w pełnym słońcu, ponieważ promienie słoneczne mogą spowodować, że środki czyszczące i woda szybko wyschną, a tym samym na szybach powstaną smugi. Gdy mamy okna umieszczone wysoko, do których nie można dosięgnąć ręką, warto zakupić specjalny kij teleskopowy, na którym  

Miotła Czarownicy – profesjonalne mycie okien w Warszawie 

 Jeśli jednak nie masz czasu na samodzielne mycie okien, Warszawa jest miastem, w którym można bez problemu skorzystać z usług sprzątania obejmujących właśnie takie prace. Wtedy pracownik firmy sprzątającej zajmie się wszystkim, aby okna w naszym domu świeciły czystością.  

W naszej firmie Miotła Czarownicy oferujemy kompleksowe usługi sprzątające oraz pracujemy jako pomoc domowa – Warszawa. Gdy potrzebujesz ekspertów w myciu okien w przystępnych cenach w Warszawie, zapraszamy do skorzystania z naszej obsługi! 

Pytania i odpowiedzi

O czym pamiętać podczas mycia okien?

Wybierz odpowiedni moment na mycie okien – najlepiej wybrać pochmurny dzień, aby uniknąć szybkiego wysychania płynu do mycia i plam na szybach. Następnie przygotuj odpowiednie narzędzia i środki czystości – będziesz potrzebować płynu do mycia okien, szmatki lub ściereczki, ściągaczki do usuwania niedoskonałości oraz rękawic ochronnych.

Poprzedni Post
Następny Post